Asztalláb összecsukható ágymagasságban, szürke
Ár:
14.990 Ft
(11.803 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Frankana |
| Asztal támasztóláb középen összecsukható, alumínium ovális csőből (50 x 25 mm). Gombbal mindkét magasságban rögzíthető. Teljes magasság 67,5 cm; hajtogatott magasság 31,5 cm. | |
| Cikkszám: | 250/199 |
| Vonalkód: | 4041431002696 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | alumínium |
| Szín | szürke |
| Méretek (szélesség x szélesség) | 675 × 50 × 25 mm |
| Csomagolás mérete | 125 × 675 × 65 mm |
| Súly | 600 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
