Integro Flow elektromos villás dugalj keret barna
Ár:
1.490 Ft
(1.173 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Berker |
| Modern keret egyszerű kialakítású egyetlen aljzathoz. | |
| Cikkszám: | 321/225 |
| Vonalkód: | 4041431110162 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Csomagolás | SB |
| Szín | barna |
| Méretek (Sz x H) | 59,5 × 59,5 mm |
| Csomagolás mérete | 121 × 120 × 10 mm |
| Súly | 5 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
1.990 Ft
(1.567 Ft + ÁFA)
