Vízszivattyú merülő, 22L
Ár:
24.990 Ft
(19.677 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Barwig |
| Nagyteljesítményű automata szivattyú. Tömlőcsatlakozás ø 10 mm. | |
| Cikkszám: | 300/132 |
| Vonalkód: | 4041431009497 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| szellőzéssel | ✓ |
| visszacsapó szeleppel | ✓ |
| csomagolás | SB |
| szállítófej | 14 m |
| áramlási sebesség | 22 l / perc |
| névleges feszültség | (DC) 12 V |
| névleges áram | 4,2 |
| kábelhossz | 1 m |
| nyomás | 1,4 bar |
| méretek (B x D x H) | 80 × 80 × 135 mm |
| Csomagolás mérete | 126 × 234 × 64 mm |
| Súly | 290 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
60.990 Ft
(48.024 Ft + ÁFA)
84.990 Ft
(66.921 Ft + ÁFA)
