Thetford WC vegyszer Aqua Kem blue tasakok 15db/doboz
Ár:
10.990 Ft
(8.654 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Thetford |
|
15 praktikus tasak egy friss és könnyen üríthető tartályhoz. A kellemetlen szagok a múlté!
|
|
| Cikkszám: | 301/972 |
| Vonalkód: | 8710315030723 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| H302 | Lenyelve ártalmas. |
| H315 | Bőrirritációt okoz. |
| H318 | Súlyos szemkárosodást okoz. |
| H332 | Belélegezve ártalmas. |
| H410 - Nagyon mérgező a vízi szervezetekre, hosszú távú hatással. | |
| Katalógus oldal | 402 |
| Tartalom | 15 darab |
| Méretek (⌀ x H) | 10 × 13 cm |
| Csomagolás mérete | 30 × 20,5 × 14 cm |
| Súly | 375 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
