Cello 5G Wlan utazórouter
Ár:
134.990 Ft
(106.291 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Cello Electronics Ltd |
|
A C160 Travel Routerrel a Cello Electronics egy nagy teljesítményű megoldást kínál mindazoknak, akik útközben sem szeretnének lemondani a gyors és stabil internetről. Akár lakókocsiban vagy üzleti úton – a kompakt 5G-router megbízható kapcsolatot biztosít egész Európában, Nagy-Britanniában és az Egyesült Államokban. A 6 beépített nagy teljesítményű antennájának köszönhetően nincs szükség külső antennára – ez egy router, amely mindent egyesít. A 4G/5G mellett a router egy meglévő kemping wifi-jét is felhasználhatja forrásként, és ezt kényelmesen eloszthatja az összes eszköz között a járműben. Így a router központi hotspotként szolgál minden végberendezés számára.A router nano-SIM-kártyákat és eSIM-profilokat is támogat. |
|
| Cikkszám: | C160 |
| Vonalkód: | 5060750404850 |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Főbb jellemzők | |
| 5G nagysebességű internet útközben | |
| Kompakt kialakítás, könnyen hordozható | |
| 6 beépített nagy teljesítményű antenna – nincs szükség külső antennára | |
| Támogatja a Nano-SIM és eSIM kártyákat (SIM-lockmentes) | |
| Felhasználóbarát webes felület tűzfallal, szülői felügyelettel és hálózati statisztikákkal | |
| Akár 8 óra akkumulátor-üzemidő mobil használatra áramcsatlakozás nélkül | |
| Hotspot funkció | a kempingek meglévő WLAN-hálózatát is használja |
| Műszaki adatok | |
| Sebesség | akár 3600 Mbps |
| Két sávos támogatás | 2,4 GHz és 5 GHz |
| Akkumulátor | 4000 mAh, üzemidő kb. 8 óra |
| Működés | alternatívaként 12 V DC (autós hálózati csatlakozó) |
| Chipszett | Qualcomm Snapdragon X55 |
| Technológia | Wi‑Fi 6 |
| MIMO antenna technológia | csatlakozás akár 32 eszközhöz |
| Beállítás | intuitív, WPS funkcióval |
| Méretek | 165 × 90 × 45 mm |
| Súly | 350 g |
| SIM-kártyahely | Nano-SIM kompatibilis |
| eSIM-támogatás | igen |
| Ethernet-csatlakozó | igen |
| Belső antennák | 6 |
| A csomag tartalma | |
| Router | |
| 12 V-os tápegység | |
| 230 V-os tápegység | |
| Használati utasítás |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
2.990 Ft
(2.354 Ft + ÁFA)
1.048.990 Ft
(825.976 Ft + ÁFA)
