Cleo NG vödör szögletes műanyag, színes
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Brunner |
| Sokoldalú használat és használhatóság. | |
| Cikkszám: | 550/280 |
| Vonalkód: | 8022068053592 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | Műanyag |
| Szín | válogatott színek |
| Tartalom | 13 l |
| Méretek (Sz x H x H) | 36 × 35 × 18 cm |
| Csomag mérete | 35,5 × 36 × 17,5 cm |
| Súly | 430 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
3.990 Ft
(3.142 Ft + ÁFA)
