Víz Egyenes hüvelyes csatlakozó 12 mm
Ár:
2.990 Ft
(2.354 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Reich |
| UniQuick ivóvízrendszerhez | |
| Cikkszám: | 300/242-1 |
| Vonalkód: | 4037911331295 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Méretek (⌀ x L) | 2,7 × 5,5 cm |
| Csomag mérete | 2,7 × 2,7 × 5,5 cm |
| Súly | 22 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
