Outwell BREW M kotyogós kávéfőző 0,1L
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Outwell |
|
Ideális egy frissen főzött eszpresszóhoz őrölt kávéval. A kancsók kompakt méretűek (2 vagy 6 csésze), biztonságos fogással, amely nem forrósodik fel. Indukciós főzőlapon NEM használható! |
|
| Cikkszám: | 175262 |
| Vonalkód: | 5709388153661 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | alumínium |
| Szín | sötét kék |
| Tartalom | 100ml |
| Méretek (Sz x M x M) | 13 × 7,5 × 14 cm |
| Súly | 210 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
