Falcon 22" WebOS SMART Camping Tv 12V/24V/240V
Ár:
171.990 Ft
(135.425 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Falcon |
| A TV a népszerű WebOS platformra épül, ami egyszerű, könnyű navigációt jelent, hozzáférést biztosít az élő TV-hez, a műholdas TV-hez és az összes kedvenc streaming alkalmazáshoz, mint például a Netflix, Disney Plus, Prime Video, Youtube, valamint egy teljes appstore népszerű alkalmazásokból, amelyek közül hely szerint választhat. A TV beépített Wifi-vel, de vezetékes Ethernet-porttal is rendelkezik, amely szintén vezetékes helyi hálózathoz csatlakoztatható. | |
| Cikkszám: | FN-TV22S |
| Vonalkód: | 5060249269823 |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonságok | |
| 22” Full HD Smart Camping TV (WebOS platform) | |
| 178 fokos látószög | |
| Beépített DVD-lejátszó | |
| DVB-T és DVB-T2 digitális Freeview tuner | |
| DVB-S és DVB-S2 digitális HD Freesat műholdas tuner | |
| Ultra kompakt, széltől-peremig tartó kialakítás | |
| Beépített Wi-Fi 2.4 & 5Ghz | |
| Bluetooth Audio 5.0 BT fejhallgatók és Soundbarok csatlakoztatásához | |
| 240v AC / 12v/24v DC (többfeszültségű) | |
| Hozzáférés több száz alkalmazáshoz, például Netflix, Youtube, Prime Video Disney plus és még sok máshoz | |
| Méret | 22” |
| Látható képernyőterület (mm) | (SZÉLESSÉG)476.64 × 267.11(MAGASSÁG) |
| Kijelzőtípus | E-LED |
| Nézési szögek | H:178°, V:178° |
| Felbontás | FHD:1920 x 1080 |
| Képkockasebesség (Hz) | Hz:60hz |
| Fényerő | 200cd/m2 |
| Kontraszt 3000 | 1 |
| DVD lejátszó Multi-Region | |
| Bluetooth Audio 5.0 | |
| Tápfeszültség bemenet | 12V DC, 24V DC, 240V AC (többfeszültségű) |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 24W |
| Készenléti fogyasztás | ≤ 0,5 W |
| Maximális energiafogyasztás | ≤ 48W |
| Energiaminősítés | E |
| HDMI-portok | (HDMI 2 ARC):3 (HDMI 2 ARC) |
| USB-portok | 2 |
| Internetkapcsolat | Wifi |
| Vezetékes kapcsolat | Wifi RJ45 port:1 x RJ45 port |
| Hangteljesítmény | 2 x (5W) |
| Filmképesség | .avi,.mpg,.dat,vob,.mp4,.ts,mov,rm,.mkv, |
| Zenei képesség | mp3, aac |
| Fényképkészítés | peg,bmp,png |
| VESA rögzítés | 100 x 100 |
| Méretek az állványon | 496.5(szélesség)*110 (magasság)*321.7 (mélység) mm |
| Méretek (állvány nélkül) | 496.5(W)*44(H)*292(D) mm |
| Nettó súly | 2,75kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
249.990 Ft
(196.843 Ft + ÁFA)
