Reich zuhany gégecső 3/8"x1/2" 150 cm
Ár:
13.990 Ft
(11.016 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Reich |
| Alkalmas minden általános fali rudazathoz és fali tartóhoz. Csatlakozás: 1/2 "-es csatlakozó és kúpos anya vagy 3/8" -es csatlakozó és 1/2 "kúpos anya. | |
| Cikkszám: | 300/180-1 |
| Vonalkód: | 4037911410129 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Csatlakozás | 3/8 "x 1/2" |
| Szín | króm |
| Hossz | 150 cm |
| Súly | 100 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
