Fiamma tetőablak légterelő spoiler 40
Ár:
12.990 Ft
(10.228 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fiamma |
|
Nincs sziszegő zaj vezetés közben! Ez nagymértékben megakadályozza a víz és a szél bejutását is, ha nyitott tetőfedővel halad. A különféle beépítési lehetőségek lehetővé teszik a szinte minden 400 x 400 mm-es tetőfedő-típusra történő felszerelést. UV-álló, ütésálló műanyagból. |
|
| Cikkszám: | 206/015 |
| Vonalkód: | 8004815047139 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Szín | fehér |
| Méretek (Sz x H x H) | 49 × 21 × 9 cm |
| Csomagolás mérete | 210 × 500 × 100 mm |
| Súly | 360 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
