Gáz Magasnyomású tömlő Caramatic ConnectDrive 450mm
Ár:
19.990 Ft
(15.740 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | GOK |
|
HP tömlő SBS-el
Magas nyomású tömlővezeték tömlővédelemmel a biztonságos gáznyomás-szabályozó rendszerhez, például a Caramatic Drive One vagy a Caramatic DriveTwo csatlakoztatáshoz, a fűtéshez, miközben a gázpalack szelepéhez vezet. A vezérlő csatlakoztatása M20 x 1,5 UM. |
|
| Cikkszám: | 311/100 |
| Vonalkód: | 4045659507759 |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | gumi |
| Típus | G.12 (KLF) DE / AT / PL |
| Csatlakozás | palack csatlakozás x szabályozó csatlakozás |
| max. Nyomás PS | 30 bar |
| Hossz | 450 mm |
| Csomagolás mérete | 40 × 16,7 × 3,3 cm |
| Súly | 305 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
