Ipari infravörös fűtőtest LP 4200 Z
Ár:
33.990 Ft
(26.764 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | HPV |
| kb. 4200 wattig állítható, termoelektromos gyújtásvédelemmel | |
| Cikkszám: | 310/065 |
| Vonalkód: | 4260111755121 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Gyújtásbiztosíték | ✓ |
| Névleges teljesítmény | 4200 W |
| Üzemi nyomás | 50 mbar |
| Gázfogyasztás | 330 g / h |
| Méretek (Sz x M x H) | 35,5 × 18,5 × 33 cm |
| Csomag mérete | 25 × 42,5 × 10,8 cm |
| súly | 2 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
