Teleszkópos kefe és ablaktisztító
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Premium |
| Ideális szennyeződés, falevél, hó eltávolítására az autó tetőjéről, lakóautójáról és lakókocsijáról. Az egyik oldalon található seprű, jégkaparó és a gumi ajka megkönnyíti a víz és hó eltávolítását az ablakról. A hólapát / seprű mozgatható, de a menet meghúzásával mozgásképtelenné is tehető. Jégkaparó 15 x 4 x 0,5 cm. Hólapát 25,5 x 2 cm. Hajtsa fel 25,5 x 5 cm-es sörtéjét. | |
| Cikkszám: | 430/224 |
| Vonalkód: | 4033439123503 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Bővíthető | 100 - 160 cm |
| Méretek (Sz x H x H) | 13,5 × 25,5 × 100 cm |
| Csomag mérete | 25,5 × 100 × 13,5 cm |
| Súly | 526 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
7.990 Ft
(6.291 Ft + ÁFA)
