JVJ PZ-408 Tolatókamera
Ár:
20.990 Ft
(16.528 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | JVJ |
| Távolságraszter beosztású tolatókamera, vízszintes felületbe fúrható tolatókamera. Minimális fényviszonyok mellett is tökéletes kép. Tolató lámpa fénye maximálisan elég. Vízszintes felületbe fúrható, 20mm átmérő | |
| Cikkszám: | PZ-408 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Gyártó | JVJ |
| Típus | Színes CMD (C-MOS Digital) Technológia |
| TV norma | NTSC |
| Képfelbontás | 420 TV Lines, 656 X 792 |
| Videó kimenet | 1,0 Vpp, 75 ohm |
| Tápfeszültség | 12V |
| Éjjellátó | C-MOS Digtal Technológia |
| Fényérzékenység | Minimális, 0,1Lux (a tolató lámpa fénye maximálisan elég) |
| Látószög | 170° |
| Távolságraszter | Igen |
| Rögzítés | Vízszintes felületbe fúrható, 20mm átmérő |
| Működési hőmérséklet | -40° +80° |
| Extrák | Automatikus fehéregyensúly |
| Méretek | 32mm x 25mm x 12mm |
| Tartozékok | Szerelési anyag, 5m RCA kábel, Lyuk fúró, Magyar nyelvű használati utasítás, Garancia levél, 1 év garancia |
| Gyári kijelzőhöz vagy navigációs készülékhez minden esetben szükséges egy video modul. Egyetlen gyári rendszer nem rendelkezik szabványos (RCA) bemenettel! |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
