Emos Kábeldob 25m gumikábellel,4 dugalj, IP44, 3x1,5, 220V
Ár:
34.990 Ft
(27.551 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Emos |
|
Minőségi gumi SCHUKO hosszabbítókábel-feltekerő dob. 230 V~ feszültségű hálózatokhoz ideális. A dobnak köszönhetően kényelmesen használható. EMOS Kábeldob 4 aljzat 25m IP44 SCHUKO termék kábeldob mozgatható központtal. Hossz: 25 m |
|
| Cikkszám: | P08225 |
| Vonalkód: | 8595025324924 |
| Szállítási díj: | 2.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Minőségi gumi SCHUKO hosszabbítókábel-feltekerő dob. 230 V~ feszültségű hálózatokhoz ideális. A dobnak köszönhetően kényelmesen használható. | |
| A legfontosabb paraméterek | |
| Termék kábeldob mozgatható központtal | |
| Hossz | 25 m |
| Feszültség | 230 V~ |
| Vezeték keresztmetszet | 1,5 mm² |
| Védettség | IP44 |
| Aljzatok száma | 4× 2P + PE SCHUKO |
| Egyéb paraméterek | |
| Szigetelés típusa | gumi |
| Vezeték | H05RR-F3G |
| Hőkioldó biztosíték | igen |
| Max. terhelés | 3 680 W |
| Terhelés feltekerve | 230 V~ 4,8 A max./1 100 W |
| Gyerekzár | nem |
| Terhelés szétbontva | 230 V~ 16 A max./3 680 W |
| Csomagolással együtt a súlya | 4790gr |
| Terhelés feltekerve | 400 V~ nincs megadva |
| Terhelés szétbontva 400 V~ nincs megadva | |
| Egyéb funkciók | nem |
| Garancia-időszak | 2 év |
| Csomagolás mérete Hx Sz x Ma | 35cm x 29cm x 23cm |
| Értékesítési csomagolás | 1 db EMOS Kábeldob 4 aljzat 25m IP44 SCHUKO termék kábeldob mozgatható központta |
| hossz 25 m | |
| feszültség 230 V~ | |
| vezeték keresztmetszet 1,5 mm² | |
| védettség IP44 | |
| aljzatok száma 4× 2P + PE SCHUKO |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
10.990 Ft
(8.654 Ft + ÁFA)
