GOK Gáz 90 fokos idom 10mm
Ár:
4.490 Ft
(3.535 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | GOK |
|
- könnyű felépítés - vágógyűrűvel - acélcsövekhez |
|
| Cikkszám: | 310/621 |
| Vonalkód: | 4045659482032 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Típus | W |
| Csatlakozás | RVS 10 x RVS 10 |
| Magasság | 8 cm |
| Csomag mérete | 122 x 121 x 21 mm |
| Súly | 69g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
