Lilie shurflo víz szűrő rádugható, műanyag ház, rozsdamentes háló
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Lilie |
| Cikkszám: | 300/127 |
| Vonalkód: | 4041431055098 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | ABS akrilnitril-butadién-sztirol |
| Típus | szűrő 1/2 "IT x 12 mm |
| típushoz | Klasszikus |
| Méretek (H x Sz x H) | 73 × 46 × 72 mm |
| Súly | 52 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
