Dometic Limpet Fix Kit elősátor rögzítő
Ár:
16.990 Ft
(13.378 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Dometic |
|
Ötletes módszer az elősátor lakókocsihoz/lakóautóhoz való rögzítéséhez. Nagyon gyorsan és egyszerűen használható. |
|
| Cikkszám: | 9120000424 |
| Vonalkód: | 5060444793604 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Termék méretek | |
| Mélysége | 40mm |
| Magassága | 30mm |
| Szélessége | 40mm |
| Nettó súlya | 20gr |
| Átmérő | 45mm |
| Csomag tartalma | 8 db |
| Csomag mélysége | 30mm |
| Csomag magassága | 200mm |
| Csomag szélessége | 120mm |
| Csomag tömege | 19gr |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
