Műanyag csőbilincs
Ár:
890 Ft
(701 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Reich |
| UniQuick ivóvízrendszerekhez | |
| Cikkszám: | 300/406 |
| Vonalkód: | 4037911331424 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | műanyag |
| Méretek (Sz x M x M) | 1,7 × 1,8 × 2,2 cm |
| Csomag mérete | 2,2 × 1,7 × 1,8 cm |
| Súly | 2 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
