Reich Nagyteljesítményű merülő szivattyú 18L
Ár:
22.990 Ft
(18.102 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Reich |
| Egyszerű, megbízható Reich édesvízszivattyú, 18 liter / perc teljesítménnyel. Automatikus szellőzéssel. | |
| Cikkszám: | 300/098 |
| Vonalkód: | 4041431021017 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| szellőzéssel | ✓ |
| visszacsapó szeleppel | - |
| csomagolás | SB |
| szállítófej | 9 m |
| áramlási sebesség | 18 l / perc |
| névleges feszültség | (DC) 12 V |
| névleges teljesítmény | 40 W |
| kábelhossz | 1 m |
| nyomás | 0,9 bar |
| átmérő | 45 mm |
| csomagolási méret | 176 × 159 × 54 mm |
| Súly | 173 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
60.990 Ft
(48.024 Ft + ÁFA)
84.990 Ft
(66.921 Ft + ÁFA)
