Olalitio LiFePo4 fűthető lítium akkumulátor 12.8V 150Ah smart BMS Bluetooth-al
Ár:
499.990 Ft
(393.693 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Olalitio |
| Az OLALITIO OLA-12-150-SH Smart BMS 12,8V 150Ah LiFePO4 akkumulátor kifejezetten 12V névleges feszültségű napelemes és elektromos rendszerekhez készült. Integrált akkumulátorkezelő BMS-t tartalmaz a töltéskezeléshez és az információszolgáltatáshoz Bluetooth-on keresztül. Az akkumulátor beépített fűtéssel rendelkezik, így nagyon alacsony hőmérsékleten is tölthető és lemeríthető. A szabványos 100Ah-s autóakkumulátor méretű kialakítás lehetővé teszi például az utasülés alá történő elhelyezést. | |
| Cikkszám: | OLA-12-150SH |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 19. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség | 12,8 V |
| Kapacitás | 150 Ah |
| Energia | 1920 Wh |
| Töltési feszültség | 14,2 V |
| Tartási feszültség | 13,6 V |
| Terhelés lekapcsolás | 10 V |
| Töltési mód | (1 fázis állandó áram, 2 fázis állandó feszültség MAX 2 ÓRA) |
| Maximális töltési áram | 75 A |
| Ajánlott maximális töltőáram | 45 A |
| Maximális folyamatos kisütési áram | 200 A |
| Csúcs kisütési áram | 600 A (legfeljebb 0,2-05 másodpercig) |
| Élettartam | >4500 90%-os kisütési ciklusok |
| Önkisülési sebesség | 3%/hó |
| Kisütési képesség 0,1C-ig (10% kapacitás) | |
| Integrált töltésautomatizálás (BMS-akkumulátor-kezelő rendszer) - bluetooth 4.0 | |
| Töltési hőmérséklet | 0° és 50°C között |
| Kisütési hőmérséklet | -20° és 60°C között |
| Tárolási hőmérséklet | -5° és 35°C között |
| Fűtési hőmérséklet | -35°C és 5°C között |
| IP-védelem | IP65 |
| Méretek (HxSxM) | 355 x 175 x 188mm (+-2mm) |
| Súly | 16 kg |
| Tökéletesen illeszkedik a Fiat Ducato, Citroën, Peugeot ülések alatti helyére. |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
89.990 Ft
(70.858 Ft + ÁFA)
