Sevylor kajak tahiti plus felfújható 361 x 90 cm
Ár:
159.990 Ft
(125.976 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Sevylor |
| Időtlen klasszikus, praktikus hátizsákrendszerrel. A kompakt csomag könnyen hordozható, mint egy hátizsák. Ezen túlmenően, a kajak elegáns vonalával, nagyszerű üléssel és vezetési kényelmével a világ minden táján egy különleges Sevylor élményt jelent. | |
| Cikkszám: | 61335 |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Felépítés | |
| 3 levegőkamra, híd levegő padló, 2 Boston szelep, 1 fenékvízszelep, 1 csavaros szelep. | |
| Berendezés | |
| 3 eltávolítható üléspárna háttámlával, javítókészlet és Quickpump ™ akkumulátoros pumpa. | |
| Modell | Tahiti Plus |
| Teherbíró képesség | 200 kg |
| Méretek (L x Sz.) | 361 × 90 cm |
| Súly | 11,7 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
