WC Thetford szervízajtó Modell 3
Ár:
43.990 Ft
(34.638 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Thetford |
|
A tökéletes mód a könnyű kiegészítő hozzáférés biztosítására a lakókocsi vagy lakóautó bizonyos területein. A szervizfedél kiváló minőségű, könnyű műanyagból készül, ezért rendkívül hosszú élettartamú. Kompakt normál és standard szárny a kazetta WC-jéhez. Előnyök és felszerelés
|
|
| Cikkszám: | 301/183 |
| Vonalkód: | 8710315571233 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Igazítás | csukló felső, alsó, oldal |
| Típus | 3-as |
| kivágás Névleges méretek | 349 × 296 mm |
| Szín | fehér |
| Falvastagság | 23 - 39 mm |
| Méretek (Sz x H) | 335 × 385 mm |
| Csomag mérete (hossz / szélesség) | 300 m |
| Csomag mérete (mélység) | 350 m |
| Súly | 800 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
