Thule Slide Out 400 12V elektromos lépcső Fiat Ducato 2006/07-től
Ár:
171.990 Ft
(171.990 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Thule |
|
Thule lépcsőfokok Thule Step elektromos 12 V |
|
| Cikkszám: | 89 350 |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Lépcső mérete | 407 x 285 mm |
| Tápfeszültség | 12 V DC |
| Statikus teherbírás | 200 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
