Víztartály, külső, gurulós taxi 25L, zöld
Ár:
32.990 Ft
(25.976 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Lakóautón, vagy lakókocsin kívüli frissvíz, vagy szennyvíztartály, műanyag, gurulós, húzókarral, 25L. | |
| Cikkszám: | 300/710 |
| Vonalkód: | 4031656012037 |
| Szállítási díj: | 2.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Méret | DIN 96 |
| Szín | zöld |
| Tartály kapacitása | 25 l |
| Méretek (Sz x Mé x H) | 33,5 × 24 × 50 cm |
| Csomag mérete | 33 × 50 × 23 cm |
| Súly | 2,9 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
