12 V-os aljzat fekete, szivargyújtós csatlakozó
Ár:
5.990 Ft
(4.717 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fawo |
| Beépített aljzat a 20.000 rendszerhez. | |
| Cikkszám: | 321/159 |
| Vonalkód: | 4041431110070 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Csomagolás | SB |
| Típus | Normál |
| névleges feszültség | (DC) 12 V |
| névleges áramerősség | 10 A |
| Szín | fekete |
| Méretek (Sz x H x H) | 5 × 3,6 × 5 cm |
| Csomag mérete | 12,1 × 17,4 × 3,9 cm |
| súly | 33 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
