Komplett Schuko elektromos villásdugó aljzat, barna
Ár:
3.990 Ft
(3.142 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fawo |
| Aljzat fedéllel és fedél nélkül, kerettel együtt. Beépítési mélység 31 mm. 3 pólus. | |
| Cikkszám: | 321/100 |
| Vonalkód: | 4041431004812 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Csomagolás | SB |
| Változat | Telepítés Beépítési |
| mélység | 31 mm |
| Szín | barna |
| Méretek (Sz x H x H) | 6 × 4 × 6 cm |
| Csomag mérete | 12,1 × 17,9 × 4,1 cm |
| Súly | 44 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
