Berker fedőkeret lapos csuklós fedéllel barna
Ár:
2.990 Ft
(2.354 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Berker |
|
Fedőkeret összecsukható fedéllel, 1 aljzathoz. Alkalmas 12 V-os és 230 V-os aljzatokhoz. |
|
| Cikkszám: | 185860 |
| Vonalkód: | 4011334239772 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Termék méretek | |
| Termék szélessége | 6cm |
| Termék hosszúsága | 6cm |
| Termék mélysége | 1 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
1.990 Ft
(1.567 Ft + ÁFA)
