Aero-Tex elősátor szőnyeg 6 x 2.5m
Ár:
58.990 Ft
(46.449 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Friedola |
|
Körülbelül 2,08 mm vastag, PVC-habbal bevont, kellemesen puha. Könnyen tisztán tartható még nagyobb szennyeződések esetén is. Tartozék a hordtáska. A hordozószövet 100% juta (PVC habosított juta szövet) és ftalát-mentes. |
|
| Cikkszám: | 610/811 |
| Vonalkód: | 4007383245482 |
| Szállítási díj: | 2.690 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Műszaki információk | |
| Szín | zöld |
| Szélesség | 2,5 m |
| Hossza | 6 m |
| Nettó tömeg | 7,2 kg |
| Csomag mérete | 68,5 x 45 x 19 cm |
| Termék tulajdonságai | |
| UV-álló | |
| Kopásálló | |
| Vízálló | |
| Kényelmes járni rajta | |
| Hatékony vízelvezető hatás | |
| Hőszigetelés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
