Dometic Continental Club 440 elősátor szőnyeg
Ár:
62.990 Ft
(49.598 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Dometic |
|
Növelje kényelemérzetét az elősátorban ezzel a légáteresztő elősátor szőnyeggel. A kopásálló, UV-stabilizált és könnyen tisztítható tartozék otthonos hangulatot teremt, bárhol is verjen tábort. Kialakítása az elősátorhoz szabott. Ez a méret Club 440 sátorhoz való. |
|
| Cikkszám: | 9120001199 |
| Vonalkód: | 5060646168897 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás
-Tisztára törölhető a könnyebb és kényelmesebb használat érdekében
-A légáteresztő szövet biztosítja, hogy a szőnyeg alatt a fű ne pusztuljon ki
-Kialakítása tökéletesen illeszkedik az elősátorhoz
-Strapabíró és UV-stabilizált
Leírás és Paraméterek
-Tisztára törölhető a könnyebb és kényelmesebb használat érdekében
-A légáteresztő szövet biztosítja, hogy a szőnyeg alatt a fű ne pusztuljon ki
-Kialakítása tökéletesen illeszkedik az elősátorhoz
-Strapabíró és UV-stabilizált
| Méretek | |
| Szélessége 4300mm | |
| Magassága | 5mm |
| Mélysége | 2600mm |
| Súlya | 4,7 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
