Aljzat 12 V-os és AUTO, TV, SAT
Ár:
8.990 Ft
(7.079 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fawo |
| Az adapterkerethez (cikkszám: 321/152) mindig szükség van a telepítésre. | |
| Cikkszám: | 321/160 |
| Vonalkód: | 4041431110087 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Csomagolás | SB |
| Névleges feszültség | (DC) 12 V |
| Szín | fekete |
| Méretek (Sz x H x H) | 5,2 × 4,2 × 5,2 cm |
| Csomag mérete | 12,3 × 17,8 × 4,6 cm |
| tömeg | 57 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
10.990 Ft
(8.654 Ft + ÁFA)
