Battery Guard lámpás
Ár:
10.490 Ft
(8.260 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Coleman |
|
Az új "Élettartamú LED-eknek" köszönhetően a lámpák élettartama 40 000 óra. A törhetetlen 360 ° -os polikarbonát üvegnek köszönhetően nem maradnak nemkívánatos árnyékok. Kempinglámpa 200L Mini fényteljesítmény 200 lumen; Fénytávolság 7 m; Égési idő 15 óra; 4 x AA elem nem tartozék. |
|
| Cikkszám: | 320/817 |
| Vonalkód: | 3138522109028 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Típus | 200L Mini |
| LED | ✓ |
| Szín | fekete |
| Lumen | 200 lm |
| Méretek (⌀ x H) | 80 × 125 mm |
| Súly | 176 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
3.490 Ft
(2.748 Ft + ÁFA)
