Kempinglámpa Leon tölthető akkuval USB
Ár:
17.990 Ft
(14.165 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Eurotrail |
|
|
| Cikkszám: | 320/932 |
| Vonalkód: | 8718685011793 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | ABS akrilnitril-butadién-sztirol |
| Másodlagos szín | fekete |
| LED | ✓ |
| Szín | zöld |
| Lumen | 1000 lm |
| Méretek (Sz x H x H) | 10 × 9,5 × 19 cm |
| Csomag mérete | 11 × 11 × 21 cm |
| Súly | 490 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
3.490 Ft
(2.748 Ft + ÁFA)
