Éjszakai LED lámpa, mozgásérzékelővel, felakasztható, elemes AAA
Ár:
3.490 Ft
(2.748 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Eurotrail |
| Éjszakai fény mozgásérzékelővel és függő kampóval. 3 LED tompítható. 21 lumen. Érzékelési terület 110 °, 3 - 5 méter. 3 x AAA elemhez (nem tartozék). | |
| Cikkszám: | 320/753 |
| Vonalkód: | 8712318954693 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Kijelző | Kijelző nélkül |
| LED | ✓ |
| Szín | válogatott színek |
| Lumen | 21 lm |
| Méretek (Sz x H x H) | 80 × 55 × 120 mm |
| Súly | 85 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
