Biztosítéktartó ház 6 FS-LED
Ár:
11.990 Ft
(9.441 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Büttner |
| Biztosíték-elosztó lapos biztosítékokhoz, funkciós LED-del Tápegység kollektív terminálon keresztül (max. 100 A). Szállítás FS biztosítékok nélkül. | |
| Cikkszám: | 322/220 |
| Vonalkód: | 4260397962466 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Névleges áram | 100 A |
| Méretek (Sz x H x H) | 8,5 × 6,3 × 3,6 cm |
| Csomagolás mérete | 10,6 × 15,5 × 4,6 cm |
| Súly | 85 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
