FS-6 biztosítéktartó
Ár:
9.990 Ft
(7.866 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Büttner |
| Lapos biztosítékokhoz. | |
| Cikkszám: | 322/173 |
| Vonalkód: | 4260397961292 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Típus | FS-6 |
| Változat | 6-szoros |
| Méretek (Sz x M x M) | 91 × 43 × 36 mm |
| Csomag mérete | 155 × 36 × 240 mm |
| Súly | 98 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
