Brunner lakókocsi tükör eclipse, állítható minden tükörre
Ár:
24.990 Ft
(19.677 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Brunner |
| A kiegészítő visszapillantó tükör univerzálisan használható. Az eredeti tükör burkolathoz szorító csavarkötésekkel rögzítik. Oldalán fém hosszabbító karral. | |
| Cikkszám: | 136/826 |
| Vonalkód: | 8022068016009 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Változat | lapos |
| tükör (Sz x H) | 190 × 125 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méretek (Sz x H x H) | 340 × 190 × 125 mm |
| Csomag mérete | 146 × 296 × 125 mm |
| Súly | 630 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
11.990 Ft
(9.441 Ft + ÁFA)
11.990 Ft
(9.441 Ft + ÁFA)
