Campsleep alvóhely autókabinba 73x160x10
Ár:
180.990 Ft
(142.512 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | CampSleep |
| Kényelmes extra fekvőhely a kormány mellett. 95 kg-ig terhelhető. | |
| Cikkszám: | 86242 |
| Vonalkód: | 0742832953160 |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Szabadidős járművekhez | Lakóautó |
| típusa | Normál |
| anyagból készült textil | 100% PES poliészter |
| keménység | 2 |
| Magasság | 10 cm |
| Méretek (L x Sz.) | 160 × 73 cm |
| Csomag mérete (magasság) | 20 cm |
| Csomag mérete (hossza / szélessége) | 81 cm |
| súly | 6,5 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
181.990 Ft
(143.299 Ft + ÁFA)
181.990 Ft
(143.299 Ft + ÁFA)
188.990 Ft
(148.811 Ft + ÁFA)
152.990 Ft
(120.465 Ft + ÁFA)
140.000 Ft
(110.236 Ft + ÁFA)
112.990 Ft
(88.969 Ft + ÁFA)
112.990 Ft
(88.969 Ft + ÁFA)
