Euro carry gyerekágy, kabinba szerelhető
Ár:
219.990 Ft
(173.220 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Premium |
| Vezetőfülkébe belógatható gyerekágy. | |
| Cikkszám: | 250/652 |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Pole típus | alumínium |
| Anyag textil | 100% pamut |
| Teherbíró képesség | 50 kg-ig |
| Feldolgozás | eloxált |
| Járműtípus | Citroën Jumper, Peugeot Boxer (250) |
| Fekvő felület | 60 x 150 cm |
| Teherbíró képesség | 50 kg |
| Méretek (Sz x H x H) | 60 × 150 × 55 cm |
| Csomagolás mérete | 135 × 35 × 15 cm |
| Súly | 7 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
188.990 Ft
(148.811 Ft + ÁFA)
181.990 Ft
(143.299 Ft + ÁFA)
181.990 Ft
(143.299 Ft + ÁFA)
152.990 Ft
(120.465 Ft + ÁFA)
140.000 Ft
(110.236 Ft + ÁFA)
112.990 Ft
(88.969 Ft + ÁFA)
112.990 Ft
(88.969 Ft + ÁFA)
