GOK Csőbilincs 10 mm (5 db)
Ár:
3.290 Ft
(2.591 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | GOK |
|
- csövek rögzítéséhez - gumi profilú fém Tűzvédelmi okokból folyékony gázrendszerekben nem használható! |
|
| Cikkszám: | 310/954 |
| Vonalkód: | 4045659482131 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Tartalom | 5 db |
| Átmérő | 10mm |
| Csomag mérete | 121 × 117 × 18 mm |
| Súly | 30g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
