GOK Gázcső egyenes toldó 10 x 10mm
Ár:
3.490 Ft
(2.748 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | GOK |
|
- könnyű felépítés - vágógyűrűvel - acél csövekhez |
|
| Cikkszám: | 310/622 |
| Vonalkód: | 4045659482018 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Típus | G |
| Csatlakozás | RVS 10 x RVS 10 |
| Méretek(HxSzxM) | 10 mm x 10 mm x 8 cm |
| Csomag mérete | 118 x 123 x 21 mm |
| Súly | 63g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
