Dometic PW 1100-4M-GREY-HORIZON-ANTHRAZIT manuális napfénytető
Ár:
504.990 Ft
(397.630 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Dometic |
| Dometic PW 1100 4 méter Szürke-horizon szürke- anthracit manuális falra szerelhető napfénytető. | |
| Cikkszám: | 9103104408 |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Termék neve | PW1100-4M-GR -HOR-ANTHRACIT |
| Szállítási terjedelem PW1100 Napellenző + kurbli + feszítőszarufa | |
| Szín | antracit |
| Szövet színe | Horizon szürke |
| Szövet típusa | Vinyl |
| Hajtási szerelvény működési típusa | Kézi |
| Kiterjesztés | 2500 mm |
| Méretek termékmélység | 93 mm |
| Méretek termékmagasság | 137 mm |
| Méretek termékszélesség | 4000 mm |
| Súly | 30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
469.990 Ft
(370.071 Ft + ÁFA)
547.990 Ft
(431.488 Ft + ÁFA)
459.990 Ft
(362.197 Ft + ÁFA)
557.990 Ft
(439.362 Ft + ÁFA)
98.990 Ft
(77.945 Ft + ÁFA)
88.990 Ft
(70.071 Ft + ÁFA)
