Dometic PW1100-3,5M-GR-HOR-ANTHRACIT manuális napfénytető
Ár:
459.990 Ft
(362.197 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Dometic |
| Cikkszám: | 9620001379 |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Termék neve | PW1100-3,5M-GR -HOR-ANTHRACIT |
| Szállítási terjedelem PW1100 Napellenző + kurbli + feszítőszarufa | |
| Szín | antracit |
| Szövet színe | Horizon szürke |
| Szövet típusa | Vinyl |
| Hajtási szerelvény működési típusa | Kézi |
| Kiterjesztés | 2500 mm |
| Méretek termékmélység | 86 mm |
| Méretek termékmagasság | 140 mm |
| Méretek termékszélesség | 3500 mm |
| Nettó súly | 24 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
469.990 Ft
(370.071 Ft + ÁFA)
504.990 Ft
(397.630 Ft + ÁFA)
547.990 Ft
(431.488 Ft + ÁFA)
557.990 Ft
(439.362 Ft + ÁFA)
98.990 Ft
(77.945 Ft + ÁFA)
88.990 Ft
(70.071 Ft + ÁFA)
