Egykaros csaptelep Trend A egyenes
Ár:
26.990 Ft
(21.252 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Reich |
| Ez az elegáns és modern csap ideális üvegborítóval ellátott mosdókba történő felszerelésre. A kiváló minőségű anyagok hosszú élettartamot biztosítanak. A modern, felhasználóbarát mérőórát az áramlási sebesség és a hőmérséklet szabályozására használják. | |
| Cikkszám: | 300/213 |
| Vonalkód: | 4037911530094 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Csatlakozás | Reich A |
| Beépítési magasság | 40 mm |
| Szín | króm |
| Nyomás | 3 bar |
| Kapcsoló | ✓ Csomag |
| mérete | 26 × 11 × 5 cm |
| Súly | 150 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
