Egykaros keverő kerámia Trend E
Ár:
42.990 Ft
(33.850 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Reich |
| Az elegáns és modern formatervezés, valamint a kiváló minőségű műanyagok használata a súlymegtakarítás érdekében megkülönbözteti a TREND E. csaptelep sorozatot. Szerkezetét tekintve a kerámiapatronnal ellátott TREND E sorozat megfelel a hagyományos illesztésnek, de sokkal könnyebb. A szilárd sárgaréz vezérlőkar és a szerelvény könnyű műanyag karosszériája ideálisan kiegészítik egymást. Szükség esetén a kerámia patront a szerelvény eltávolítása nélkül cserélheti. A TREND E sorozatú szerelvények merülő és nyomás szivattyúkhoz egyaránt alkalmasak, és kapcsolóval vannak ellátva. A kapcsoló teljesen vízálló (IP67). Kapcsolási kapacitás: 4 amper; 150 mm-es műanyag kifolyó. | |
| Cikkszám: | 300/673 |
| Vonalkód: | 4037911710076 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | Műanyag |
| Csatlakozás | Reich A |
| Rögzítő lyuk | 33 mm |
| Beépítési magasság | 134 mm |
| Szín | króm |
| Nyomás | 6 bar |
| Kapcsoló | ✓ |
| Magasság | 134 mm |
| Súly | 314 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
