Fiamma biztonsági zár és beszállást segítő korlát
Ár:
62.990 Ft
(49.598 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Fiamma |
| Cikkszám: | 250/523 |
| Vonalkód: | 8004815058074 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Anyag | alumínium |
| Típus | Biztonság 46 |
| Megmunkálás | eloxált |
| Magasság | 46 cm |
| Méretek (Sz x M) | 33,5 × 6 cm |
| Súly | 1597 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
