Fiamma guardian 2 db biztonsági belső ajtó zár Ducato
Ár:
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Fiamma |
| Biztonsági blokk lakóautók és lakókocsik ajtójához, a lakóautó első ajtójának elzárásához. Robusztus öntött alumíniumból készül. Műanyag alkatrészek nélkül. A készlet 2 zárból áll. | |
| Cikkszám: | 214/097 |
| Vonalkód: | 8004815282646 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Év | 2009 -tól Fiat Ducato Type 250 |
| Tartalom | 2 darab |
| Méretek (szélesség x szélesség) | 6 × 8 × 8 cm |
| Csomag mérete | 15 × 9 × 9 cm |
| Súly | 86 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
11.990 Ft
(9.441 Ft + ÁFA)
