Gázelzáró fedél zárral
Ár:
45.990 Ft
(36.213 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Külsős raktárban, előrendelhető |
| Gyártó: | Reich |
| A DVGW szabályozása szerint gázszeleppel. A gázcsövet csak akkor lehet leválasztani, ha a gázellátás ki van kapcsolva. Testhosszúság 160 x 70 mm. Zárral. | |
| Cikkszám: | 310/944 |
| Vonalkód: | 4037911720204 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Kivágott névleges méret | 160 × 70 mm |
| Szín | tiszta fehér |
| Csomagolás mérete | 245 × 100 × 95 mm |
| Súly | 430 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
