Truma külső gázcsatlakozó
Ár:
45.990 Ft
(36.213 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Truma |
|
A külső gázcsatlakozó biztosítja a gáz kényelmes használatát a járművön kívül. Lehetővé teszi külső gáztűzhely, gázrács vagy gázlámpa csatlakoztatását. Kivágási méret ø 85 mm. Fehér színű. |
|
| Cikkszám: | 310/998 |
| Vonalkód: | 4052816035291 |
| Szállítási díj: | 2.110 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 01. |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Szerelési furat | 85 mm |
| Szín | tiszta fehér |
| Csomag mérete | 155 × 151 × 120 mm |
| Súly | 310 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
